Dövmeler ( Tattoos )

Tattoomix dövme ( tattoo ) stüdyolarında, dövme modellerinin işlenmesi; özgün kişiye özel dövme tasarımları, dövme bakımı, dövme silme, dövmenin üzerine yeni dövme gibi işlemlerin haricinde, kalıcı makyaj, karakalem portreler, duvar yazıları ve resimleri hizmetlerimiz de vardır. İşimizi kendi alanında en iyi olan uzmanlarımız yapmaktadırlar. Uzman dövme sanatçılarımız; Dövmede hijyen, titizlik ve uygun fiyata - yüksek işçilik politikası ile örtüşünceye kadar çalışmaktadır. Ortaya çıkan sonuç; Nihai huzur ve hiç unutmayacağımız bir sloganın da doğuşu olmuştur; TattooMix: "Ten tuvale dönüşürse sanat bedene işlenir..."


> Dövme Modelleri Kitabımızdan, Özel bir dövme seçmek ister misiniz ?

Dilerseniz Tattoomix stüdyolarında dövmenizi düzeltebilir, silebilir veya üstüne başka bir dövme yapabiliriz. Gördüğünüzde sizi rahatsız eden bir dövme yerine, baktıkça bakmak isteyeceğiniz bir dövmeye sahip olmayı elbette istersiniz..


> Sadece Türkiye değil, Dünya'da Dövme Sanatı'nda Uzmanlaşan Ekibimizden, Dövme Resimlerine Göz Atın

İlk kez dövme yaptıracağınız için çok da fazla işçilikle ilgili bilginiz olmuyor genelde. Aklınızda düşündüğünüz dövme modeli 'nin güzelliğine kapılıp, dövmecilerin işçiliğiyle ilgili aralarında pek de bir fark olmadığını düşünüp, sadece fiyata odaklanmakla kaybedersiniz... Fiyatları diğerlerine göre çok daha ucuz olan, bununla orantılı olarak dövme ( tattoo ) işleme işçiliği de kötü olan ( ama tabi siz bunu bilmiyorsunuz ) bir dövmeci buluyor ve daha az para ödeyeceksiniz diye seviniyorsunuz. Lakin o dövmeyi yaptırıp, biraz zaman geçirene kadar... Sonrasında dövmenizi sildirmek veya düzelttirmek için çok daha fazla uğraşacağınızı belirtmemize gerek yok sanırım... Dövme üzerine dövme yaptırmanın, yani ikinci defa dövme yaptırmanın acısı da cabası! Eğer üstteki paragrafı okurken "Evet işte bu benim dövme maceram!" diyorsanız sakın umutsuzluğa kapılmayın.
İnanın sizin dövmelerinizi sizden daha çok önemsiyoruz! Bu paragrafları yazarken de TattooMix 'in ne kadar açık / dürüst olup, paragöz olmadığımızı da anlamışsınızdır.Şişli Dövme denildiğinde herkesin parmakla gösterdiği yer olan;
Dövme ( tatoo ), dövme sildirme, kalıcı makyaj, piercing ve dermal piercing işlemleriniz için sizi stüdyomuza bekliyoruz... Tattoomix Nerede ?


TattooMix.com Facebook Beğen


TattooMix.com Google+


TattooMix.com Bunu Tweet 'le