Kalıcı Makyaj

Aslında son yıllarda çok büyük ilgi gören kalıcı makyaj uygulaması uzak doğulu bir uygulama olup, kökü 500 - 600 yılı aşan bir uzak doğu tekniğidir. Amerika 'da ve Avrupa 'da bu renkli kozmetik alanında uygulandıktan sonra genellikle 2 ana konuda yoğunlaşmaya başladı;

1. İstenmeyen lekelerin silinmesinde, yüzdeki göze batan kırışıklık ve kusurların giderilmesinde, beyaz yada koyu renkli lekelerin köküne inip, bunların silinmesinde, tamamen de-forme olmuş kontürlerin iyileştirilmesinde, kaşlarda dökülen ve göze hoş gelmeyen bazı boşlukların doğal olarak doldurulmasına ve de yapay ben yapmada kullanılır. ( Göğüs ucu oluşturmada uygulanabilen bir tekniktir. )

2. İçeriği belli olmayan makyaj boyalarından kaçınıp kaşların düzgün şekilde biçimlendirilmesinde, ağız ve dudak çerçevesinin daha seksi bir şekilde belirlenmesinde ve eye-liner çekilmesinde başarılar elde edilmiştir.

Yukarıdaki bu iki uygulamanın da eğitim almış tamamen uzman kişiler tarafından yapılması zorunludur. Aksi halde, hiç istenmeyen sonuçlar doğurarak cildinize zarar verebilir. Geçmişte basit bir yere yaptırılmış; Sonucunda hiç memnun kalınmayan, hatalar dolu, yanlış bir şekilde kalıcı makyaj uygulamaları, renk ve şekil tarafımızca düzeltilerek, tamamen doğal görünen ve full estetik bir görünüme kavuşturulur veya büyük oranda hataları azaltılarak silinebilir. Tattoomix.com olarak bizimle iletişime geçip fiyat ve ürünlerin bilgisini alabilirsiniz.

TattooMix.com Facebook Beğen


TattooMix.com Google+


TattooMix.com Bunu Tweet 'le